Golf

Golf nám spát nedá...

4.8.2015

 

V pátek 31.7. jsme jménem našeho hnutí zaslali podnět Evropské komisi k prošetření prodeje golfového hřiště v Olšových Vratech. Stále si myslíme, že dohodnutá suma je pro město krajně nevýhodná.

Samozřejmě víme, že možnosti Evropské komise vůči samosprávě jednotlivých členských stát EU jsou velmi omezené. Přesto bychom uvítali nastavení takových pravidel, kdy občané mohou lépe poukazovat na nepravosti s veřejným majetkem. O něco podobného se Pokouší také Pirátská strana v Praze.

Shrnutí našeho postoje přinesly Krajské listy.

Celé znění dopisu si můžete přečíst ZDE 

Kauza golf pohledem ČT

30.6.2015

 

Příliš levná dohoda města s Golf resortem nedala spát ani r(R)eportérům České televize a ti tak připravili shrnutí této nešťastné kauzy. A protože jsme město zajímavé, lehce se otevřela i problematika kauz minulých.

Primátorovi a náměstkovi Klsákovi (nikdo jiný za KOA nebyl pro) pomohli dohodu protlačit aktéři prodeje za směšné peníze - ČSSD, ODS a Karlovaráci.

Pořad můžete shlédnout v archivu ČT zde: Reportéři ČT 

Doporučujeme také shrnutí kauzy z pera kolegů z TOP 09 

Nová městská koalice ruší soud ohledně golfu

2.1.2015 /foto: golfova-hriste.cz/

Primátorovi Kulhánkovi se v nové koalici podařilo prosadit zrušení soudního řízení s Golf Resortem ohledně neplatnosti kupní smlouvy za 5 milionů korun.

Koalice se s panem Argmannem dohodla na mimosoudním vypořádání ve výši 27 milionů korun doplatku městu.

 

"Strategičtí partneři" K.Varů

13.1.2009

Karlovarští radní se snaží najít způsob, jak pomoci lidem, kteří na Karlovarsku přicházejí o práci. Chtějí pomáhat hlavně tradičním podnikům, což je poměrně logické. Zarážející je ovšem zdůvodnění a způsob provedení podpory. Pan Keřka si myslí, že pomoci lidem v nouzi je slušnost. Zde ovšem nejde zdaleka "jen" o slušnost, ale o pomoc zdravým podnikům, které se dostaly do potíží

Kauza golf

Kauza „Golfové hřiště V Olšových Vratech“ je dosti rozsáhlá a komplikovaná vzhledem k množství smluv a dodatků, které se jí týkají. Zjednodušeně můžeme konstatovat, že od původní Nájemní smlouvy postupně jednotlivá vedení města a zastupitelstva došla pomocí čím dál tím méně pro město výhodných dodatků a dalších smluv až k poslední Kupní smlouvě včetně dalších

Syndikovat obsah