KV City Centrum

KV City Centrum - personální změna a odměna

27.4.2012

 Jaroslav Fujdiar a jeho nástupce v KV City Centrum René Weis
(fota (c) MF Dnes a ODS)

Prvním krokem personálních změn v městských společnostech se stala výměna Jardy Fujdiara v KV City Centrum (KV CC) za Reného Weise, který už pozici jednatele v této organizaci zastával a to spolu s Martinem Zemanem za éry velkokoaliční městské koalice. Velkou mediální odezvu vyvolal nejen tento krok, ale také požadavek Jardy Fujdiara na odměnu za uspořené peníze. Posoudit oprávněnost můžete sami v dopise, který naleznete uvnitř článku.

Symbol revoluce v KV Jarda Fujdiar odvolán

24.4.2012

Místo něj radní zvolili do vedení KV CITY Centrum symbol korupce v Karlových Varech - člena ODS a bývalého jednatele KV City René Weise, který má spolu s Martinem Zemanem (ČSSD) na svědomí prodělečné hospodaření na Rolavě a tržišti Varšavská.

Kuhánkova koalice se tak prezentuje prvním konkrétním krokem zpět směrem ke známým praktikám ODS při práci na radnici.

Místo slibované očisty od nevýhodných smluv, kterou slibovala K20 (a neuskutečnila díky nezájmu KOA a TOP09) přichází naopak stabilizace koryt pro členy ODS a jejich příznivce. Už chápu pojem "jediná možná stabilní koalice v Karlových Varech".

Jaroslav Fujdiar - Hnutí O co jim jde?!
Otmar Homolka - Hnutí O co jim jde?! 

KV City Centrum - Výroční zpráva 2011

2.3.2012

Po posledních volbách převzal Jaroslav Fujdiar (OCJJ) městskou společnost KV City Centrum, která měla na starosti provoz areálu Rolava a tržiště na Varšavské. K tomu J.Fujdiar přidal opravu, zprovoznění a vlastní provoz letního kina a organizaci farmářských trhů v K.Varech. Zprávu o činnosti KV City Centrum (KV CC) v r. 2011 do rady a zastupitelstva města uvádíme níže.

Tržiště Varšavská

11.2.2012

Tržiště na Varšavské se opravdu stává, slovy paní Kalinové z KD, noční můrou radnice. Není divu, protože jsme  se za rok nedokázali v radě města dohodnout na jasném a konečném řešení. Po volbách si stánky do správy vzal J.Fujdiar (neboli městská firma KV CITY), který byl ze všech stran opozice i koalice kritizován za nekompetentnost a neschopnost. Přestože převzal firmu v rozvratu a musel řešit kompletně nové vztahy na Tržišti včetně problémů s černou stavbou, po roce jeho působení  odevzdal městu za nájemné 1,3 mil Kč čistého výdělku (Zeman předával 660 tis).

Syndikovat obsah