Lázeňská 1,3,5

Soud o Lázeňskou 5

13.1.2012

Co je potěšitelné, že se aspoň tři z připravených žalob na kauzy minulého vedení podařilo podat (paradoxně především díky odvolanému exnáměstku J.Kotkovi) a co je dvojnásob potěšitelné, že se soudní pře zatím vyvíjejí poměrně nadějně pro město.

Soud rozhodl v první instanci, že Lázně III patří městu a kupní smlouva s VESEM je neplatná. VESO (M.Špička) se odvolalo.

Včera proběhlo již druhé líčení ve věci žaloby města na neplatnost kupní smlouvy na Lázeňskou 5 mezi městem KV a společností Moser (soud nevyhověl protistraně v návrhu zamítnout další projednávání, naopak nyní provádí předkládání a zkoumání důkazů). V průběhu jednání se objvují zajímavé skutečnosti, které kauzu mimořádně dramatizují.  

Lázeňská 1,3,5

Po „Multifunkční hale“ snad druhá (mediálně i finančně) největší taškařice našich koaličních zastupitelů. Ti si předem vybrali 3 zájemce a po určitých peripetiích s rušením výběrového řízení, doplňováním neuvěřitelných podmínek a následným vyloučením nevhodného zájemce (který mimochodem nabízel o 50 mil více než vybraní zájemci) za hlučného nesouhlasu veřejnosti dosáhli svého.

Syndikovat obsah