Severka

Severka - zajímavé rozuzlení

Severka - tak to je naše parketa

Této kauze jsme věnovali maximum a máme ji dokonale zmapovanou. Městská koalice je tak otrlá, že jí vůbec nevadí, že prodejem nebyt.prostoru č.1 v Severce licitací vlastně potvrzuje, že prodej Zachovi, Zádamským a Bartošovi byl 5x podhodnocen. V licitaci se totiž původní cena jednotky č.1, která jediná byla volná (dle posudku made in ODS Žikeš - 97tis Kč ), vyšplhala na 450 tis. Z ceny 2800 Kč/m2,

Severka pro Jardu Zacha (ODS)

Zastupitel J.Zach si může oddechnout. Vstup do ODS se mu vyplatil. Na koupi nebytového prostoru v obchodním domě na Čankovské vydělal dva a půl milionu Kč. Zaplatili jsme mu je my Karlovaráci.

Prodej části Severky společnosti Alcom karlovarského zastupitele za ODS pana Jaroslava ZACHA

Za asistence nového primátora pokračuje výprodej (tunelování) městského majetku vesele dál. Obchodní dům Severka na sídlišti Čankovská byl na třetí pokus prodán za směšnou cenu 5,5 mil Kč zastupiteli města Zachovi (ODS), podnikateli R.Bartošovi (ČSSD), firmě Casso invest (Zádamští) a dalším. Viz hlasování zastupitelů:

Severka – první vlaštovka – ušetřeno 6,5 mil. – zatím!?

Dovolil bych si oponovat všem, kteří často užívají oblíbenou formuli „Vždyť je to stejně všechno k ničemu“. To totiž úplně neplatilo ani za socialismu. I tenkrát leccos malého šlo prosadit, i když s velkým úsilím a riziky.

Kauza „Severka“

 

Jedná se o obchodní dům na Čankovské, který byl před cca půl rokem navržen k prodeji za 20% skutečné ceny současným nájemcům, např.zastupiteli Zachovi, členovi ČSSD Bartošovi a jak tento týden vyšlo najevo i členovi klanu Zádamských, který měl před zatčením v pronájmu hernu v tomto objektu.

 

Trestní oznámení 31.7.2007

Okresní státní zastupitelství

Jaltská 4

Karlovy Vary

Syndikovat obsah